• Subcribe to Our RSS Feed

O nas

O NAS:

Jesteśmy grupą specjalistów – pasjonatów, zawodowo zajmujących się badaniami kosmosu, są wśród nas zarówno astronomowie jak i fizycy, obdarzeni umiejętnościami ciekawego przekazywania wiedzy o kosmosie i zjawiskach w nim zachodzących. Potrafimy pracować z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku i prowadzić zajęcia dostosowane do szkolnych programów dydaktycznych.

Nasze Centrum Edukacyjne działa już 8 lat i jest jednym z najdłużej działających w Polsce. Dzięki temu doświadczeniu oferujemy najbogatszy program edukacyjny zarówno dla dzieci i młodzieży (we wszystkich grupach wiekowych) jak i dla osób dorosłych. Stale się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę o nowe tematy oraz  korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki (np. gogli VR). Wszystkie proponowane przez nas formy prowadzenia zajęć dostosowujemy do potrzeb zamawiającego.

Działamy na terenie całego kraju!

NASZA ZAŁOGA:

k1dr Agnieszka Krawczyk, astronom, absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W 2001 r. obroniła pracę doktorską dotyczącą promieniowania pulsarów na Uniwersytecie Warszawskim. Jest założycielką Centrum Edukacyjnego Planeta Anuka, posiada ogromne doświadczenie dydaktyczne, od wielu lat zajmuje się popularyzacją nauki.

 
 

 

rafal

mgr inż. Rafał Przybyła, fizyk, absolwent MELu na Politechnice Warszawskiej (kierunek Lotnictwo i Kosmonautyka), i jednocześnie osoba o niezwykłym talencie dydaktycznym. Pracuje w Centrum Badań Kosmicznych PAN gdzie tworzy zaawansowane eksperymenty badające Układ Słoneczny z pokładów sond kosmicznych ESA i NASA. Na Planecie Anuka jest specjalistą z dziedziny badań kosmicznych.

dpmgr Dorota Przepiórka, astronom, absolwentka Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie pracuje w Centrum Badań Kosmicznych PAN, gdzie zajmuje się badaniami plazmy okołoziemskiej w jonosferze. Interesuje się także astronomią pozagalaktyczną. Na Planecie Anuka odsłania tajemnice naszego Układu Słonecznego i nie tylko.