Chcesz wiedzieć o nas więcej? Oto nasza historia! Jesteśmy grupą specjalistów – pasjonatów, zawodowo zajmujących się badaniami kosmosu, są wśród nas zarówno astronomowie jak i fizycy, obdarzeni umiejętnościami ciekawego przekazywania wiedzy o kosmosie i zjawiskach w nim zachodzących. Potrafimy pracować z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku i prowadzić zajęcia dostosowane do szkolnych programów dydaktycznych.

Nasze Centrum Edukacyjne działa już 10 lat i jest jednym z najdłużej działających w Polsce. Dzięki temu doświadczeniu oferujemy najbogatszy program edukacyjny zarówno dla dzieci i młodzieży (we wszystkich grupach wiekowych) jak i dla osób dorosłych. Stale się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę o nowe tematy oraz korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki (np. gogli VR). Wszystkie proponowane przez nas formy prowadzenia zajęć dostosowujemy do potrzeb zamawiającego.

Działamy na terenie całego kraju!

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu!

NASZA ZAŁOGA:

o nas

dr Agnieszka Krawczyk, astronom, absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W 2001 r. obroniła pracę doktorską dotyczącą promieniowania pulsarów na Uniwersytecie Warszawskim. Jest założycielką Centrum Edukacyjnego Planeta Anuka, posiada ogromne doświadczenie dydaktyczne, od wielu lat zajmuje się popularyzacją nauki.

 

 

Mateusz Borkowicz – astronom od zawsze. W planetarium, ale także w radiu i telewizji, opowiada o tym, co dzieje się w kosmosie. Zamierza okrążyć świat. Uważa, że rzeczy niemożliwe to te, na które potrzeba więcej czasu. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku astronomia. Pracuje w Centrum Nauki Kopernik oraz współpracuje z National Geographic.

 

 

Piotr Pietrzak – absolwent wydziału Fizyki na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku astronomia, aktualnie student Politechniki Warszawskiej, kierunku elektro-technika. Posiada wspaniałą umiejętność tłumaczenia najbardziej skomplikowanych kwestii w sposób zrozumiały i łatwy do przyswojenia. Potrafi zaciekawić uczestników zajęć tematami związanymi z fizyką i astronomią.

 

 

Martyna Sprawska – absolwentka Centrum Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Na Planecie Anuka zajmuje się kontaktem z klientami oraz wsparciem prac w planetarium. Współpracuje również z Centrum Badań Kosmicznych PAN. Wcześniej związana z Muzeum Techniki w Warszawie, gdzie zajmowała się opracowywaniem nowych ścieżek edukacyjnych, lekcji muzealnych oraz nowych wystaw. 

 

Marcin Nasiłowski – astronom, koordynator międzynarodowego projektu „Odysseus II” realizowanego w ramach programu Horyzont 2020, współpracuje z Centrum Badań Kosmicznych PAN. Wcześniej współpracował z Muzeum Techniki w Warszawie, gdzie prowadził porywające pokazy w planetarium oraz astronomiczne lekcje muzealne. Na Planecie Anuka wszyscy doceniają jego świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą oraz rozległą wiedzę.

Firma uzyskała Subwencję Finansową udzieloną przez Polski Fundusz Rozwoju S.A

certyfikat-jakosciPTA

Polityka prywatności
Dołącz do Klubu Anuki!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi kosmicznymi ofertami oraz mieć dostęp do unikalnych promocji zachęcamy do dołączenia do Klubu Anuki! Uzyskasz też dostęp do treści i ofert przeznaczonej jedynie dla Klubowiczów.

Dołączając do Klubu Anuki wyrażasz zgode na naszą politykę prywatności.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!